Informace letní provoz

Menu > AKTUALITY > Informace letní provoz

Provozní informace k letnímu provozu v naší MŠ.

Příchod dětí nejpozději do 8:30.

Při vstupu do šatny vyhledejte na seznamu jméno svého dítěte a značku.

PROVOZNÍ DOBA: 6:30 - 17:00

ČERVENÁ a ŽLUTÁ: Děti se schází ve své třídě od 6:30 do 8:30, v 16:00 jsou děti odvedeny do horních tříd, od 16:30 jsou pak všechny děti v MODRÉ třídě.

MODRÁ a ZELENÁ: Děti se schází ve spodních třídách od 6:30 do 7:30, kdy jsou děti odvedeny do svých tříd, ZELENÁ zůstává ve své třídě do 16:00, od 16:30 jsou pak všechny děti v MODRÉ třídě.

OMLUVY: omluvenky, prosím, zasílejte na e-mail info@pastelkams.cz nebo SMS na tel 602 444 817 nejpozději do 8:00 na ten samý den, v případě neomluvené absence je zaúčtováno celodenní stravné. V případě nemoci lze první den vyzvednou oběd v 11:45 (prostřední vchod).

STRAVOVÁNÍ: jídelníček bude k dispozici na webových stránkách a v šatně. Pokud má Vaše dítě alergii/intoleranci na nějakou potravinu, prosíme, o zaslání této informace na jidelna@pastelkams.cz Vyúčtování přeplatků proběhne během měsíce srpna.

VĚCI S SEBOU: náhradní oblečení, přezůvky, věci na ven, pyžamko v případě poobědového odpočinku (dítě si nese do třídy). Náhradní oblečení dětem vložte do kapsářů (máme vlastní) v šatně.

Na nástěnce v šatně, prosíme, označte s dítětem pomocí kolíčku se značkou, zda jde po obědě nebo zůstává na odpočinek.