Modrá pastelka - MODRÁSCI

Třídy > Modrá pastelka - MODRÁSCI

   

Jindřiška Charvátová

582.jpg

   

   

   

   

   

   

   

.

(učitelka Jindřiška má mnoho let zkušeností se staršími i mladšími dětmi. Jindřiška klade důraz na spravedlivý přístup ke všem dětem. Chce, aby se děti cítily ve třídě bezpečně a příjemně.  Díky jejím zkušenostem s předškolními dětmi jsou děti dobře připravené do školy. Zaměřuje se na to, aby byly děti ve třídě spokojené, měly dostatek prostoru pro hru, ale zároveň se dobře připravily na nástup do školy. Hraje na klavír a děti naučí vždy mnoho nových písní. Ve školce vede kroužek keramiky. 

   

   

   Jarmila Koryntová

766.jpg   

.

.

.

.

.

.

.

.

.

(učitelka Jarmila má bohaté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání. Velmi jí naplňují vědecké pokusy s dětmi a poznávání nových věcí. Své zkušenosti předává dětem zábavnou formou. Ráda pracuje s netradičními materiály, do výtvarných výrobků se snaží vnést příběh, který děti velmi obohacuje. Jarmila je usměvavá, kreativní a děti ji mají velmi rády. Ve školce vede kroužek Věda zvesela, kde se právě věnuje různým pokusům. Tento kroužek je velmi oblíbený). 

.

.

.

Sandra Thera

 (je asistentkou učitelek. K dětem má velice pozitivní a citlivý přístup. Ráda si s dětmi povídá a pomáhá jim, kdykoliv to potřebují. 

.

..

Jak to v této třídě vypadá se můžete podívat ZDE.

Třída má kapacitu 28 dětí ve věku 4,5 - 6 let, věk se však odvíjí od kapacity jednotlivých tříd školky. 

Třída funguje od 7:30 do 17:00.

Kontaktní email: modra@pastelkams.cz